Week tegen Eenzaamheid: ontmoet elkaar bij de Stads- en Dorpskamer
Van 25 september tot en met 1 oktober is het de Week tegen Eenzaamheid. Wilt u graag mensen ontmoeten, een kop koffie/thee drinken, een goed gesprek voeren, samen eten, bewegen of uw creativiteit ontdekken? U bent van harte welkom bij de Stads- en Dorpskamer in Oost Gelre.
Wat is de Week tegen Eenzaamheid?
De Week tegen Eenzaamheid is een landelijk initiatief dat aandacht vraagt voor het thema eenzaamheid. Een onderwerp dat iedereen kan raken. De Stads- en Dorpskamer zijn plekken waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, verhalen kunnen delen en samen activiteiten kunnen ondernemen. U staat centraal en iedereen is welkom. Wilt u (her)ontdekken waar uw vuurtje van gaat branden? Kom eens langs bij één van onze locaties.
Activiteiten in Oost Gelre
Wekelijks zijn er verschillende activiteiten bij de Dorpskamer in Lichtenvoorde, locatie Sociaal Cultureel Centrum Den Diek. Maar ook bij de Stadskamer in Groenlo, locatie Vincentiushuis. Een aantal activiteiten zijn: De kunstkamer, yoga, samen bakken, breinmoment (creativiteit in een prikkelarme omgeving), dorpsatelier, samen eten en ontmoetingstafel met Amale. Op zaterdagochtend kunt u samen het weekend in met een wandeling.
Voor en door jongeren
Ook jongeren ontmoeten elkaar, in de oneven weken op donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur tijdens de jongereninloop. Samen kaart- of bordspellen spelen, praten of een activiteit organiseren? Samen maken we er een fijne avond van.
Kom erbij en ervaar de kracht van ontmoeting
Samen kunnen we het verschil maken en laten zien dat niemand er alleen voor hoeft te staan. Kom langs, drink een bakkie en ervaar de kracht van ontmoeting!
Meer informatie
Kijk voor meer informatie, contactpersonen of vragen op de website Stadskamer.
